Увага! Інформація щодо повірки та опломбування/розпломбування лічильників

Шановні клієнти!

У відповідь на запитання «Як замовити повірку лічильника?» та «Хто проводить опломбування лічильників?» нагадуємо алгоритм і зони відповідальності за повірку та опломбування/розпломбування індивідуальних приладів обліку опалення та гарячої води.

Звертаємо вашу увагу! Київтеплоенерго НЕ проводить повірку квартирних лічильників і НЕ пропонує ці послуги клієнтам. Тому будь-які  пропозиції нібито від імені Київтеплоенерго про повірку лічильників можна вважати шахрайством. Легальну повірку лічильника опалення чи гарячої води можна замовити у КК «Центр комунального сервісу» або в будь-якій іншій сертифікованій компанії (ціну уточнюйте).

Натомість опломбування/розпломбування індивідуальних приладів обліку гарячої води є зоною відповідальності виключно Київтеплоенерго чи Київводоканалу. Для цього необхідно подати заявку у Центр комунального сервісу https://cks.com.ua/service-centers/ або он-лайн https://cks.com.ua/remote. Приватні компанії, згідно з чинними нормативами, надавати ці послуги не мають права.

Будьте обачними та вимагайте пояснень у тих приватних компаній, які пропонують вам платні послуги з опломбування/розпломбування, та повідомляйте про шахраїв на e-mail: [email protected].

Друк