Опалювальний сезон у Києві: 165 днів у цифрах і фактах

У Києві підбили підсумки опалювального сезону, що завершився і який тривав 165 днів. Про ключові цифри та факти проведеної роботи розповіли у комунальному підприємстві Київтеплоенерго. Це третій осінньо-зимовий період, який столиця проходить в умовах повномасштабного вторгнення. Підготовка до нього проводилась з урахуванням набутого в умовах військового стану досвіду.

  • Відновлення енергетики. Київтеплоенерго вдалось відновити понад 1000 одиниць обладнання, яке було пошкоджене унаслідок ракетних обстрілів. Це дало змогу повернути для столиці понад 50% втраченої номінальної електричної потужності. На іншому обладнанні тривають ремонти, що дозволить надалі повертати втрачені через ракетні обстріли енергопотужності.

  • Цієї зими на 15% зменшилась кількість пошкоджень тепломереж у порівнянні з опалювальним сезоном 2022/2023 р. Це результат підготовчої роботи в міжсезоння: проведення гідравлічних випробувань, планова заміна найбільш зношених ділянок трубопроводів (замінено 60 км старих труб) на основі ретельної діагностики влітку.

  • У режимі 24/7 у всіх районах Києва у посиленому режимі працювали 38 аварійних бригад Київтеплоенерго. Продумана логістика, чітка взаємодія аварійно-відновлювальних бригад, в тому числі з іншими виконавцями послуг, дозволила усувати пошкодження в середньому менш, ніж одну добу.

  • Готовність теплоджерел до безперебійної роботи в умовах можливої відсутності електроенергії. Усі котельні, де дозволяє потужність, оснащені генераторами. Персонал ретельно відпрацював алгоритм розгортання різних за потужністю та технічними характеристиками генераторів. У результаті роботу котельних у випадку знеструмлення відновлюють у найкоротші терміни, так, щоб клієнт не відчув відсутність послуги.

  • Безперебійне теплопостачання медичних та соціальних закладів завдяки 21 мобільній котельні. Унаслідок ракетного обстрілу 7 лютого сталось пошкодження магістральної теплової мережі. Для потреб міської клінічної лікарні № 2 та опікового центру в Дніпровському районі були оперативно розгорнуті дві мобільні котельні. Майже дві доби обігрів медичних закладів, де перебувають пацієнти з важкими травмами, здійснювався завдяки пересувному обладнанню. Наразі у місті визначено понад 90 критично важливих об’єктів, до яких готові підключатися мобільні котельні.

  • Клієнтам доступно 10 онлайн сервісів, що дозволяють дистанційно вирішувати більшість актуальних питань щодо опалення та гарячого водопостачання з урахуванням безпекових ризиків військового стану.

Друк