УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ З КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Шановні клієнти, звертаємо Вашу увагу! 

Фізичні особи укладають та переукладають договори в Центрі Комунального сервісу

1. Бланк Договору про надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води населенню.
2. Шаблон заяви на укладення договору про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води.

Юридичним особам для того щоб укласти договір з КП «Київтеплоенерго» чи внести зміни в діючий, необхідно звернутися до Управління продажу теплової енергії СП «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго».

Бланк Договору про надання інформації

1.У разі наявного договору з ПАТ «Київенерго»:

на постачання теплової енергії для категорії «нежитлові приміщення, які знаходяться у житлових будинках» (загально будинкова система опалення житлового будинку);
про надання послуг з гарячого водопостачання для категорії «нежитлові приміщення», які знаходяться у житлових будинках (загально будинкова система гарячого водопостачання житлового будинку);
про співпрацю під час надання послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води і розмежування відповідальності.

2.У разі укладання договору з КП «Київтеплоенерго» на новозбудовані об’єкти або при зміні власника*:
* У разі зміни власника об’єкту та укладення Договору без відключення (в опалювальний період) обов’язкове письмове звернення як нового, так і попереднього власників приміщення із зазначенням в заявах прохання не припиняти теплопостачання об’єкта та зобов’язання оплати спожитої в цей період теплової енергії (попередній власник приміщення у своєму зверненні про розірвання Договору обов’язково зазначає, що просить розірвати Договір на постачання теплової енергії з моменту укладення Договору новим власником).

на постачання теплової енергії для категорії «бюджетні установи» ;
на постачання теплової енергії для категорії «інші споживачі» ;
на постачання теплової енергії для категорії «будівельні організації»;
на постачання теплової енергії для категорії «житлово-експлуатаційні організації» ;
на постачання теплової енергії для категорії «нежитлові приміщення, які знаходяться у житлових будинках» (загально будинкова система опалення житлового будинку);
про надання послуги з гарячого водопостачання для категорії  «нежитлові приміщення, які знаходяться у житлових будинках» (загально будинкова система гарячого водопостачання житлового будинку);
про співпрацю під час надання послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води і розмежування відповідальності.

До уваги бюджетних установ та організацій!

Для оформлення документів (переліку документів необхідних для проведення переговорної процедури, протоколів переговорів, додаткових угод тощо) та договорів про закупівлю теплової енергії (у разі наявності оформленого договору на постачання теплової енергії) слід звертатись до Центрів обслуговування за адресами:

До уваги клієнтів!

           З питань оформлення договорів на постачання теплової енергії та гарячої води у т.ч. для категорії «нежитлові приміщення, які знаходяться у житлових будинках» (загальнобудинкова система опалення житлового будинку) звертайтесь за адресою: вул. Жилянська, 83/53, 1 поверх.