УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ З КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Шановні споживачі!

КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» повідомляє, що останнім часом у сфері житлово-комунальних послуг відбулися законодавчі зміни, а саме: з 1 травня 2019 року у повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» (далі — ЗУ «Про ЖКП»).

Законом України від 03.12.2020 № 1060-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг»  (далі — ЗУ № 1060-IX) з 01.05.2021 до ЗУ «Про ЖКП» внесені зміни, у тому числі й щодо організації договірних відносин між виконавцями житлово–комунальних послуг та споживачами.

Так, відповідно до ч. 5 ст. 13 ЗУ «Про ЖКП», у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і послуг з постачання та розподілу електричної енергії), з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги. При цьому розміщується повідомлення про місце опублікування тексту договору у загальнодоступних місцях на інформаційних стендах та/або рахунках на оплату послуг.

З урахуванням вказаного вище ПОВІДОМЛЯЄМО, що на сайті «Урядовий портал» опубліковано наступні постанови Кабінету Міністрів України:

  1. від 08 вересня 2021 р. № 1022 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 830»: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-21-serpnya-2019-r-830-i080921-1022.
  2. від 08 вересня 2021 р. № 1023 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1182»: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-ka-a1023.

Вказаними постановами, зокрема, затверджені тексти типових індивідуальних договорів про надання комунальних послуг, що є публічними договорами приєднання, а саме:

  1. Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання гарячої води.
  2. Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії.

На виконання вимог ч. 5 ст. 13 ЗУ «Про ЖКП» повідомляємо, що тексти вказаних вище типових індивідуальних договорів про надання комунальних послуг, що є публічними договорами приєднання, опубліковані за посиланням:

Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання гарячої води.

Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії.

Наказ №896 від 30.11.2021 «Про встановлення розміру плати за абонентське обслуговування»

Зміни до Наказу №360 від 19.05.2020 «Про встановлення розміру плати за абонентське обслуговування»


Фізичні особи укладають та переукладають договори в Центрі Комунального сервісу

1. Бланк Договору про надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води населенню.
2. Шаблон заяви на укладення договору про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води.

Юридичним особам для того щоб укласти договір з КП «Київтеплоенерго» чи внести зміни в діючий, необхідно звернутися до Управління продажу теплової енергії СП «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго».

Бланк Договору про надання інформації

1.У разі наявного договору з ПАТ «Київенерго»:

на постачання теплової енергії для категорії «нежитлові приміщення, які знаходяться у житлових будинках» (загально будинкова система опалення житлового будинку);
про надання послуг з гарячого водопостачання для категорії «нежитлові приміщення», які знаходяться у житлових будинках (загально будинкова система гарячого водопостачання житлового будинку);
про співпрацю під час надання послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води і розмежування відповідальності.

2.У разі укладання договору з КП «Київтеплоенерго» на новозбудовані об’єкти або при зміні власника*:
* У разі зміни власника об’єкту та укладення Договору без відключення (в опалювальний період) обов’язкове письмове звернення як нового, так і попереднього власників приміщення із зазначенням в заявах прохання не припиняти теплопостачання об’єкта та зобов’язання оплати спожитої в цей період теплової енергії (попередній власник приміщення у своєму зверненні про розірвання Договору обов’язково зазначає, що просить розірвати Договір на постачання теплової енергії з моменту укладення Договору новим власником).

на постачання теплової енергії для категорії «бюджетні установи» ;
на постачання теплової енергії для категорії «інші споживачі» ;
на постачання теплової енергії для категорії «будівельні організації»;
на постачання теплової енергії для категорії «житлово-експлуатаційні організації» ;
на постачання теплової енергії для категорії «нежитлові приміщення, які знаходяться у житлових будинках» (загально будинкова система опалення житлового будинку);
про надання послуги з гарячого водопостачання для категорії  «нежитлові приміщення, які знаходяться у житлових будинках» (загально будинкова система гарячого водопостачання житлового будинку);
про співпрацю під час надання послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води і розмежування відповідальності.

До уваги бюджетних установ та організацій!

Для оформлення документів (переліку документів необхідних для проведення переговорної процедури, протоколів переговорів, додаткових угод тощо) та договорів про закупівлю теплової енергії (у разі наявності оформленого договору на постачання теплової енергії) слід звертатись до Центрів обслуговування за адресами:

До уваги клієнтів!

           З питань оформлення договорів на постачання теплової енергії та гарячої води у т.ч. для категорії «нежитлові приміщення, які знаходяться у житлових будинках» (загальнобудинкова система опалення житлового будинку) звертайтесь за адресою: вул. Жилянська, 83/53, 1 поверх.