ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОГРАМА

Відкриті обговорення Проекту Інвестиційної програми комунального підприємства виконавчого органу «Київської міської ради» (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» на 2018 рік

  • У відповідності до Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» та «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866, КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» оголошує про початок з 05 грудня 2017 року відкритого обговорення (відкритого слухання) проекту Інвестиційної програми ПАТ «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» на 2018 рік.
  • Інформація розміщена на офіційному сайті компанії kte.kiev.ua у розділі інвестиційна програма. Пропозиції та зауваження до проекту Інвестиційної програми просимо повідомляти та надсилати до КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» за електронною адресою: mekte@ukr.net, або поштою: 02094, м. Київ, вулиця Гната Хоткевича, 38, з позначкою в темі листа «Інвестиційна програма на 2018 рік» у період з 05 грудня по 19 грудня 2017 року включно.
  • Заявки на участь у відкритому обговоренні приймаються до 16-00 18 грудня 2017 року у друкованому вигляді за адресою: м. Київ, вулиця Гната Хоткевича, 38, чи в електронному вигляді на адресу електронної пошти: mekte@ukr.net.
  • Відкрите обговорення відбудеться у вівторок, 19 грудня, о 1500  в кабінеті головного інженера підприємства за адресою: м. Київ, вулиця Гната Хоткевича, 38, (2-й поверх).

→Результати відкритих обговорень←

Протокол відкритих обговорень Інвестиційної програми КП “Київтеплоенерго” на 2018рік


ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОГРАМА НА 2018 РІК