За самовільне підключення будинків до тепла – штрафуватимуть

За самовільне підключення будинків до тепла, що може спричинити технологічні порушення та небезпеку, накладатимуть штраф.
Попри відносно безпроблемний старт та проходження опалювального сезону у столиці є низка будинків, що не виконали технічні вимоги до підключення та порушили правила теплопостачання. На сьогодні компанії, що здійснюють управління чи обслуговування 14-ти столичних багатоповерхівок на Позняках, Троєщині та Біличах самовільно, без відповідних дозволів та інформування теплопостачальної компанії, підключили опалення в своїх будинках.

Порушення умов договору на теплопостачання та норм чинного законодавства передбачає штрафні санкції: збільшення нарахувань за спожиту теплоенергію у 5 разів. Це передбачено умовами відповідного договору та Правилами користування тепловою енергією.


«Самовільне підключення будинку до теплоносія – це, насамперед, несанкціоноване втручання у централізовану систему теплопостачання, що може стати причиною технологічних порушень і небезпечних наслідків. «Київтеплоенерго» звертається до посадових осіб компаній, які самовільно розпочали споживання теплоенергії, усунути всі недоліки, отримати акт готовності будинкової системи та розрахуватися в повному обсязі за тепло. Лише за таких умов можливе законне та безпечне підключення будинків. Також ми наполягаємо, аби компанії забезпечили інформування мешканців будинків про реальний стан підключення та невирішені питання», – зазначив директор структурного підрозділу «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго» Костянтин Лопатін.

Друк