Teplo.org.ua – уся інформація про теплопостачання вашого будинку

Ми продовжуємо розвивати наш онлайн-ресурс teplo.org.ua, враховуючи досвід проходження попереднього опалювального сезону, побажання й пропозиції наших клієнтів. Це ще один вагомий крок до прозорості та клієнтоорієнтованості у сфері теплопостачання столиці.

Нагадаємо, teplo.org.ua був створений в минулому році. Тут —  актуальна інформація про споживання тепла столичними будинками (всього близько 9 тисяч будинків).

Зокрема, на сайті можна дізнатися про:

  • обсяги та структуру споживання тепла будинком в опалювальний сезон;
  • встановлені в ньому прилади обліку;
  • опалювальні площі;
  • джерело, яке постачає теплоенергію до будинку.

Окремий розділ teplo.org.ua присвячений заходам енергоефективності, завдяки яким можна оптимізувати обсяги споживання тепла та як результат — зменшити витрати на опалення. Крім того, на teplo.org.ua ми розміщуємо найсвіжіші новини у сфері теплопостачання столиці. Слідкуйте, читайте, реагуйте!

Звертаємо Вашу увагу, веб-сервіс teplo.org.ua працює у тестовому режимі. У випадку, якщо ви помітили будь-яку неточність, будь ласка, надсилайте свої зауваження та пропозиції на електронну адресу: [email protected]. Ваш зворотній зв’язок допоможе вдосконалити першу в Україні онлайн-платформу в сфері теплопостачання.

Друк