Київтеплоенерго приєдналося до розробки стратегії гендерної рівності в енергетиці

Сьогодні за ініціативи Проекту енергетичної безпеки USAID відбулося обговорення гендерних питань в українській енергетиці та розпочато розробку стратегії гендерної рівності.
Як відзначив Дін Уайт, керівник Проекту енергетичної безпеки USAID, незалежно від країни питання гендерного балансу та інклюзивності чинить безпосередній вплив на якість енергетичної реформи.
«Про це свідчить досвід понад 30 країн, де глобальна трансформація енергетики корелювала з прогресом в питаннях рівних можливостей та гендерного балансу», — зазначив Дін Уайт.

Eкспертка з гендерних питань USAID Проекту енергетичної безпеки Юлія Галустян додала: «Міжнародна практика свідчить наступне: гендерна нерівність породжує гендерну бідність. Тому розвиваючи і трансформуючи енергетику, ми повинні забезпечувати гендерний прогрес».
Київтеплоенерго долучилося до гендерного руху, ініційованого USAID, з початку своєї роботи. І на сьогодні входить до числа найуспішніших корпоративних амбасадорів гендерного руху в енергетиці.

Заступник директора з інвестиційної діяльності та перспективного розвитку КП «Київтеплоенерго» Юлія Орел розповіла, що компанія однією з перших створила гендерний комітет, проводить тренінги, в яких пройшли навчання більше 50 працівників компанії. Більше 30 осіб отримали  відповідні сертифікати.

«Наша компанія поєднує майже усі енергетичні професії. І як найбільше підприємтво в теплоенергетиці та виробник електроенергії ми прагнемо впроваджувати кращі управлінські практики та забезпечувати реалізацію рівних можливостей та прав для усіх категорій наших працівників. Наразі 40% керівних посад в апараті управління компанії посідають жінки.  На підприємстві діє колективний договір та кодекс етики, де зафіксовані рівні права та засади толерантності як невід’ємна частина корпоративної культури компанії», — підкреслила Юлія Орел.

Друк