У січні аварійно-відновлювальні бригади КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» ліквідували 855 пошкоджень тепломереж

Протягом першого місяця 2019 року аварійно-відновлювальні бригади нашого Підприємства усунули 855 пошкоджень тепломереж, а від початку опалювального сезону – 4334. Над оперативною ліквідацією аварійних пошкоджень трубопроводів майже в цілодобову режимі працює 31 ремонтно-відновлювальна бригада та близько 200 одиниць спеціалізованої техніки.

«Зважаючи на те, що зараз зима, ми намагаємося максимально оперативно усунути пошкодження – долучаємо до робіт додаткові бригади і техніку, за можливості відразу переключаємо споживачів до іншого теплоджерела, щоб не лишати будівлі на довгий час без тепла. Намагаємося не усувати невеликі пошкодження при дуже низьких температурах, чекаємо поки спадуть сильні морози і лише тоді проводимо ремонтні роботи. Це звичайно не стосується масштабних пошкоджень, які потребують оперативної ліквідації. В середньому на усунення одного пошкодження іде 5-8 годин залежно від його складності, але не більше доби», — зазначив головний інженер СП «Київські теплові мережі» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Юрій Паливода.


Цікава інформація! Як відомо теплоносій від котелень та ТЕЦ постачається магістральними трубопроводами діаметром від 1200 до 150 мм до теплових пунктів, а вже від теплопунктів з допомогою розподільчих мереж (150-50 мм) централізоване опалення та гаряче водопостачання потрапляє в будинки киян. І якщо від теплопункту живиться в середньому від 1 до 10 будинків, то магістральні мережі постачають теплоносій до цілих районів міста. Тож коли аварійне пошкодження відбувається на розподільчій мережі, на час ремонтних робіт, теплопостачання призупиняють лише до одного чи кількох сусідніх будинків. Але коли пошкодження відбувається на магістральному трубопроводі, то без тепла і гарячої води можуть лишитися десятки будівель. Однак такі відключення, як правило, короткочасні, наші аварійні бригади намагаються оперативно переключити споживачів до іншого теплоджерела (ТЕЦ, котельні, станції теплопостачання) до повної ліквідації пошкодження.

Друк