Геоінформаційна система столиці: Проект USAID навчає співробітників КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» працювати в новому програмному комплексі

5-7 лютого в КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» спеціалісти Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» спільно із представниками польської компанії Globema проводять третій етап навчання з використання програмного забезпечення для моделювання систем центрального теплопостачання. В навчанні окрім наших співробітників беруть участь колеги-енергетики з Білої Церкви та Запоріжжя.

За сприяння Київської міської державної адміністрації, в рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» отримує допомогу щодо модернізації схеми теплопостачання столиці.

Передбачається, що на мапі Києва буде повністю відтворена схема тепломереж міста з усіма об’єктами та інформацією про них: ТЕЦ, котельні, теплові пункти, теплові камери, трубопроводи і навіть засувки на них. Усі зміни в схемі теплових мереж столиці будуть заноситися в ГІС та автоматично відображатися в режимі онлайн на веб-сайті.

Геоінформаційна система дозволить підвищити ефективність управління централізованим теплопостачанням міста: виконувати розрахунки параметрів роботи тепломереж, відображати на мапі актуальну інформацію щодо наявних пошкоджень, кількості відключених споживачів та хід виконання ремонтних робіт, координувати дії персоналу під час оперативних перемикань. Це прискорить роботу аварійно-відновлюваних бригад, сприятиме зниженню втрат теплової енергії і значно підвищить якість теплопостачання.

В рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» вже отримало сучасний програмний комплекс, на базі якого буде впроваджено ГІС, а також робочі станції, сервери та все необхідне обладнання для повноцінної роботи системи.

Наразі спеціалісти КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» займаються адаптацією програмного комплексу до потреб міста. Слідкуйте за новинами, ми будемо оперативно інформувати вас про перебіг подій на нашому сайті.

Цікаво знати! Система теплопостачання Києва найбільш розгалужена в Європі. А КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» входить у трійку найбільших у світі комунальних підприємств у сфері теплозабезпечення та енергетики, що надає послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Друк