Троєщина, Воскресенка і Лісовий масив — вже з гарячою водою

25 травня Київтеплоенерго розпочало відновлення послуги гарячого водопостачання житлових будинків, які забезпечуються гарячою водою від ТЕЦ-6, РК “Воскресенка” та СТ-2. Спочатку гаряча вода з’явилася у житлових будинках Троєщини, Воскресенки та Лісового масиву. На Оболоні гаряча вода з’явиться вже сьогодні до кінця дня.

Підігрів теплоносія та відновлення постачання гарячої води до будинків відбувається поступово з дотриманням відповідних режимів теплопостачання і технологічних процесів. Різке збільшення температури теплоносія може призвести до виникнення аварійних пошкоджень, тому температура теплоносія підвищується помірно — на 2-3 градуси щогодини. Холодна вода в системі під час циркуляції поступово заміщується гарячою. З початку запуску роботи теплоджерела після випробувань до появи гарячої води у всіх будинках потрібно близько доби.

Нагадаємо, міські тепломережі — це складний комплекс теплотехнічного обладнання, який потребує забезпечення стабільного гідравлічного режиму. Столична система теплопостачання є однією з найбільших у Європі. Вона включає 2,7 тисячі км магістральних і розподільчих трубопроводів, дві теплоелектроцентралі №5 і №6, єдиний діючий в Україні сміттєспалювальний завод «Енергія».

Нагадаємо, що до 5 червня триватиме друга черга випробувань тепломереж у зоні теплопостачання ТЕЦ-5 та СТ-1. Тимчасово гаряче водопостачання призупинено до житлових будинків Солом’янки, Шулявки, Теремків, Осокорків та центру Києва.

Адреси будинків, де тимчасово відсутнє гаряче водопостачання, — на сайті Київтеплоенерго.

Також інформація про терміни проведення гідравлічних випробувань в Києві розміщується на дверях під’їздів будинків. Причини відключення гарячої води також у Центральній диспетчерській з питань ЖКГ за номером 15-57 (зі стаціонарного телефону) або (044) 500-1557 (з мобільного).

Більше про гідровипробування та новин про столичний енергокомплекс — на Telegram-каналі Київтеплоенерго.

Друк