Київтеплоенерго завершило першу чергу гідравлічних випробувань згідно з графіком — за два тижні

25 травня, через два тижні після початку першої черги гідравлічних випробувань тепломереж столиці, Київтеплоенерго згідно з графіком відновлює постачання гарячої води на Троєщині, Виноградарі, Воскресенці, Лісовому та Мінському масивах, Оболоні та Відрадному. Всього 2,6 тис. багатоповерхових будинків (20% житлового фонду Києва).

 Випробування цього року розпочалися пізніше, ніж зазвичай, через карантинні обмеження у зв’язку з поширенням COVID-19. Перший етап випробувань Київтеплоенерго почало одночасно з послабленням карантину  — 12 травня.

На гідравлічну міцність випробовували мережі зони теплопостачання ТЕЦ-6, районних котелень «Виноградар», «Воскресенка, «Відрадний», станції теплопостачання №2, а також низки квартальних котелень. Під час випробувань виявлено близько 300 пошкоджень мереж, які станом на сьогодні усунено для відновлення гарячого водопостачання.

Щоб забезпечити оперативне усунення пошкоджень, виявлених під час гідравлічних випробувань, в цілодобовому режимі працюють 32 аварійні бригади Київтеплоенерго. В середньому за добу вони усувають 40 пошкоджень.

«Випробування теплових мереж у міжопалювальний період необхідні для забезпечення надійності системи теплопостачання Києва в опалювальний сезон. Ми виявляємо «слабкі» місця трубопроводів, ремонтуємо та замінюємо проблемні ділянки, щоб мінімізувати вірогідність аварійних відключень тепла взимку. Станом на сьогодні ми випробували 25% магістральних тепломереж та 50% тепломереж квартальних котелень Києва. Роботи ведуться з суворим дотриманням графіку, затвердженого КМДА», — повідомив Василь Деревицький, директор структурного підрозділу «Київські теплові мережі» Київтеплоенерго.

Гідравлічні випробування теплових мереж є обов’язковою умовою підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону. Це визначено Правилами з підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378.

Нагадаємо, що до 5 червня триватиме друга черга випробувань тепломереж у зоні теплопостачання ТЕЦ-5 та СТ-1. Тимчасово гаряче водопостачання призупинено до житлових будинків Солом’янки, Шулявки, Теремків, Осокорків та центру Києва.

Адреси будинків, де тимчасово відсутнє гаряче водопостачання, — на сайті Київтеплоенерго.

Також інформація про терміни проведення гідравлічних випробувань в Києві розміщується на дверях під’їздів будинків. Причини відключення гарячої води також у Центральній диспетчерській з питань ЖКГ за номером 15-57 (зі стаціонарного телефону) або (044) 500-1557 (з мобільного).

Більше про гідровипробування та новин про столичний енергокомплекс – на Telegram-каналі Київтеплоенерго.

Друк