Сьогодні на засіданні Уряду розглянуть правові зміни, що сприятимуть вирішенню питання щодо укладення угоди на газопостачання в Києві

Сподіваємося, що 22 серпня на засіданні Кабінет Міністрів України розгляне питання внесення змін до постанови КМУ №110, що стосується надання субвенції з державного бюджету на погашення різниці в тарифах. Це забезпечить врегулювання питання заборгованості за спожитий природний газ перед ПАТ «НАК «Нафтогаз України».

Місто виходять на фінішну пряму в підготовці до опалювального сезону і вирішення питання стабільного теплозабезпечення.

Єдиним шляхом для врегулювання питання заборгованості є балансування дебіторської та кредиторської заборгованостей за спожитий природний газ та списання штрафних санкцій, що нараховані за період дії угоди з ПАТ «Київенерго». На розгляд Кабінету Міністрів України мають подати проект постанови КМУ про внесення запропонованих вище змін до постанови КМУ № 110  від 14 лютого 2018 року. Це стане відправною точкою на шляху до укладання угоди між ПАТ «НАК «Нафтогаз України» та КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» і відновлення гарячого водопостачання, а головне – вчасного початку опалювального сезону в столиці.

Друк