Розгляд на засіданні уряду 29 серпня питання заборгованості перед «Нафтогазом» є гостро необхідним для життєзабезпечення міста

29 серпня на засіданні Кабінет Міністрів України має розглянути питання внесення змін до постанови КМУ № 110, що стосується надання субвенції з державного бюджету на погашення різниці в тарифах. Це забезпечить врегулювання питання заборгованості за спожитий природний газ перед ПАТ «НАК «Нафтогаз України».

На засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулося 22 серпня, це питання не було  розглянуто, що створює критичну ситуацію з енергозабезпеченням столиці.

«Необхідно збалансувати дебіторську та кредиторську заборгованості за спожитий природний газ, забезпечити списання штрафних санкцій, що нараховані на суму заборгованості. На розгляд Кабінету Міністрів України мають подати проект постанови КМУ про внесення запропонованих вище змін до постанови КМУ № 110 від 14 лютого 2018 року. Це зрушить питання укладання угоди між ПАТ «НАК «Нафтогаз України» та КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», відновлення гарячого водопостачання, а головне – вчасного початку опалювального сезону в столиці», – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Друк