Працівники КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» локалізували порив тепломереж за 15 хвилин

Повністю ліквідувати пошкодження, замінивши 4 м трубопроводу, планують до 29 серпня.

Порив тепломережі за адресою вул. Гусовського, 12/7, Печерського району, стався сьогодні, 27 серпня о 17.19. Пошкодження центральної магістралі діаметром 600 мм з провалом ґрунту та асфальтного покриття розміром 3Х4 м відбулося під час гідравлічних випробувань, які наразі проводить СП «Київські теплові мережі» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в рамках підготовки міста до опалювального періоду. Під час аварії на місці пориву знаходився один легковий автомобіль, жодна людина не постраждала.

Як тільки було зафіксовано зниження тиску на магістралі, яка випробовується, спеціалісти відразу перекрили подачу теплоносія і протягом 15 хвилин аварійна бригада прибула на місце, обгородила ділянку та розпочала розкопки для усунення пошкодження.

Варто зазначити, трубопровід на якому сталося аварійне пошкодження досить зношений, адже перебуває в експлуатації з 1962 року. Щоб повністю ліквідувати порив спеціалісти теплових мереж планують замінити близько 4 метрів труби. Адже дана магістраль забезпечує теплом та гарячим водопостачанням 470 будівель Печерського району. Завершити всі роботи планують до 29 серпня. Гаряче водопостачання у мешканців Печерського району відновиться після проведення гідравлічних випробувань.

Друк