Роботу всіх теплоджерел столиці відновлено: Київтеплоенерго просить обслуговуючі компанії перевірити роботу будинкових систем

Станом на 18 грудня всі теплоджерела КП “Київтеплонерго” та теплові мережі працюють в штатному режимі. Теплозабезпечення столиці стабілізовано в максимально стислі терміни (для порівняння — для розгортання системи теплопостачання зазвичай потрібно 7-10 діб).

Підприємство звертається до усіх управителів та компаній, що здійснюють обслуговування житлових будинків з проханням перевірити роботу будинкового обладнання після відновлення подачі теплоносія, наявність повітряних пробок в будинкових мережах тощо, аби забезпечити відповідну температуру в оселях містян та не допустити неякісного надання послуг.

Нагадаємо, після ракетної атаки на енергетичну інфраструктуру 16 грудня через перебої з електропостачанням  майже увесь Київ залишився без централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Вже до кінця дня 16 грудня частина споживачів отримала тепло завдяки ефективній координації роботи працівників Київтеплоенерго та інших комунальних служб міста. Відновлювальні роботи тривали 24/7.

Друк