З Днем енергетика працівників Київтеплоенерго привітали тримали мера Києва та Міністра енергетики України

З нагоди професійного свята працівники Київтеплоенерго, від роботи яких напряму залежить функціонування столичного енергокомплексу, отримали привітання й відзнаки від Міністра енергетики Германа Галущенка та мера Києва Віталія Кличка.

Профільний міністр відзначив професіоналізм працівників, які під час ракетних обстрілів показали справжню мужність, сміливість та відданість своїй справі.

«За темним періодом часу приходить світлий. Цей рік як ніколи, через те варварство, що коїться по відношенню до енергетики, дав людям можливість переоцінити відношення до раніше непомітних благ — електрики, тепла, водопостачання. Саме енергетику ворог обрав ціллю, бо це основа держави, промисловості, від неї залежить життя країни.

Багато іноземних колег мені кажуть, що не розуміють, як українська енергетика витримує ворожі удари. Я вірю, що енергетика вистроїть і ми переможемо завдяки вам, вашій величезній відповідальності, стійкості, професійності.

Щиро вітаю вас зі святом! Історія цієї війни буде мати величезну главу про ваш подвиг та роботу. Міцного здоров’я, незламності духу, миру вам. Разом переможемо!», — побажав Герман Галущенко.

З професійним святом працівників Київтеплоенерго привітав мер Києва Віталій Кличко. Він подякував енергетикам за патріотизм та працю для киян під час воєнного стану.

«Я хочу привітати з професійним святом працівників енергетичної сфери та усіх причетних до складної, але надзвичайно важливої роботи!

Сьогодні енергетики працюють в колосально складних і небезпечних умовах, коли життєво важливі об’єкти щодня стають ціллю ворога, коли в режимі 24/7 необхідно відновлювати мережі й обладнання, що були нещадно понівечені агресором. Попри втому й ризики наші енергетики щодня виходять на свої робочі місця і міцно тримають енергетичний фронт, щоб локалізувати аварії та не допустити подальших руйнувань інфраструктури, щоб лікарні й дитячі садки були зі світлом та теплом, щоб світло повернулось в оселі якомога більшої кількості людей, працюють за будь-яких погодних умов, щоб тепло не зникало в наших помешканнях», — зазначив Віталій Кличко.

Енергетиків також привітала виконувачка обов’язків Посла Королівства Данія в Україні Кароліне Ліхтенберг, а також скарбник «Ротарі Клуб Київ» Тетяна Кузьмич. Вони передали Києву потужні генератори від міста-побратима Оденсе (Данія), 8 з них вже на цьому тижні будуть доставлені на теплоенергетичні об’єкти Києва. Обладнання допоможе забезпечувати роботу котельних під час вимкнення електроенергії.

Дякуємо друзям Києва за допомогу!

Друк