Віталій Кличко: Завтра, 20 жовтня, розпочнемо в столиці опалювальний сезон

Завтра, 20 жовтня, розпочнемо в столиці опалювальний сезон. Усі будівлі, за технологічним графіком, розпочнуть підключати до системи теплопостачання.
В складних умовах воєнного стану в Києві здійснили всі необхідні підготовчі роботи. Комунальні служби працюють у посиленому режимі, розуміючи, яким складним буде цей опалювальний сезон. Бо ворог цілить в об”єкти критичної інфраструктури, намагається залишити українців без життєво необхідних послуг.
Місто збільшило на 10% чисельність аварійно-рятувальних служб, придбало додаткову техніку та матеріали.
Рішення про старт опалювального сезону ми ухвалили виходячи, насамперед, з погодних умов. – Поступове похолодання та низьку температуру вночі. Також важливим чинником для початку опалювального сезону є необхідність економити електроенергію. Щоб кияни не вмикали електрообігрівачі та кондиціонери і не перевантажували систему електропостачання.
Заклади соціальної сфери ми розпочали підключати раніше – за індивідуальними заявками. Крім того, багато з них оснащені індивідуальними теплопунктами, що дозволяє дистанційно регулювати подачу тепла та використовувати його раціонально.
Друк