Реконструкція тепломереж розпочалася на Академмістечку: 600 м замінили на пров. Приладному

Київтеплоенерго розпочало модернізацію тепломереж на Академмістечку. Роботи ведуться на провулку Приладному, де трубопроводи пропрацювали більше 50 років. Тут прокладають попередньо ізольовані труби із запірною арматурою європейського зразка та системою сигналізації про пошкодження.

 Цього року у всіх районах Києва планують повністю замінити понад 100 км найбільш аварійних тепломереж. Реконструкція триває у рамках програми модернізації столичного теплоенергетичного комплексу. Її реалізацію Київтеплоенерго розпочало у минулому році – було замінено 130 км трубопроводів.

«Ведемо роботи на Академмістечку. Тут тепломережі були прокладені невдовзі після початку забудови мікрорайону. На провулку Приладному трубопроводи експлуатуються 51 рік – з 1969-го. Вони давно відпрацювали свій нормативний термін, що призводило до частих пошкоджень. За останні п’ять років їх було майже 30. Вже проклали 600 м нових попередньоізольованих труб, що мають систему сигналізації про пошкодження. Зараз відновлюємо благоустрій території», – розповів Василь Деревицький, директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».

Нові тепломережі обладнані запірною арматурою одного зі світових лідерів з виробництва устаткування у сфері теплоенергетики. Сучасна запірна арматура забезпечить коректну циркуляцію теплоносія у мережі та підвищить надійність теплопостачання, а у разі виявлення пошкодження дозволить відключати конкретну ділянку трубопроводу. Це зменшить кількість будинків, де на період ремонтних робіт будуть тимчасово відсутні послуги.

Реконструкція і капітальний ремонт трубопроводів буде проводитись у всіх адміністративних районах Києва. Наразі заміна тепломереж триває на Борщагівці, Теремках, Виноградарі, Подолі.

Усі новини про столичну теплоенергетику – на Telegram-каналі Київтеплоенерго та у Facebook .

 

Друк