На Виноградарі замінюють 4 км тепломереж

Київтеплоенерго замінює 4 км магістральних трубопроводів, які обслуговують 80 житлових будинків на проспектах Порика, Правди і Свободи та вул.Світлицького.

Реконструкція тепломереж у Києві проходить у рамках програми соціально-економічного розвитку міста та інвестиційної програми Київтеплоенерго. На Виноградарі цього року реконструюють 2 ділянки мереж загальною протяжністю майже 4 000 метрів.
Тепломережа на цих ділянках була прокладена 45 років тому. Вона обслуговує 80 будинків — майже 10 тисяч столичних родин. За останні 5 років тут виявлено більше 60 пошкоджень.
Нові попередньоізольовані труби європейського зразка, з системою сигналізації у випадку пошкодження, мають строк служби близько 50 років.

«Зараз тривають роботи в районі проспекту Порика. Тут замінюємо майже 2 км старих мереж централізованого опалення на нові труби з попередньою тепло- і гідроізоляцією. Вони надійні та стійкі до високих температур. Витримують до +150 градусів Цельсія. Завершити роботи, відновити гаряче водопостачання до будинків та благоустрій території плануємо до 30 вересня»,зазначив Василь Деревицький, директор структурного підрозділу «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».

Нагадаємо, у Києві одна з найбільших у Європі систем централізованого теплопостачання. Загальна протяжність тепломереж столиці — 2,7 тис. км. І близько 80% мереж відпрацювали свій термін експлуатації та потребують заміни. Другий рік поспіль Київтеплоенерго реалізує програму реконструкції тепломереж. Минулого літа в столиці було замінено 130 км трубопроводів, а цього — більше 100 км. Наймасштабніші роботи ведуться на Троєщині, Нивках, Теремках, Борщагівці та центральній частині міста.

Більше новин про столичний енергетичний комплекс – на Telegram-каналі Київтеплоенерго та у Facebook

Друк