На Подолі розпочалась реконструкція тепломереж: труби перекладають по вул. Спаській

Київтеплоенерго реконструює зношені трубопроводи на Подолі. Роботи ведуться на вул. Спаській, де за останні 5 років сталося більше 50 пошкоджень.

Заміна мереж на Подолі проводиться у рамках інвестиційної програми КП «Київтеплоенерго» на 2020 рік. Програма передбачає модернізацію столичного теплового господарства, у тому числі реконструкцію та капітальний ремонт найбільш зношених ділянок трубопроводів.

Цього року Київтеплоенерго планує замінити більше 100 км тепломереж. Найбільші об’єкти заміни – на Теремках, Виноградарі, Борщагівці, Троєщині та в центральній частині міста.

Для заміни використовуються сучасні попередньо ізольовані трубопроводи із запірною арматурою європейського зразка. Вони оснащені спеціальними датчиками системи аварійної сигналізації, яка у випадку тепловтрат дозволить з високою точністю визначити місце пошкодження і максимально локалізувати територію розриття.

«Розвиток централізованого теплопостачання в Києві в 30-х рр. минулого століття починався з Подолу. В 60-80 рр. мережа розвивалась та розбудовувалась. Зараз ми реконструюємо ділянку трубопроводу на вулиці Спаській, яка експлуатується 38 років – з 1982-го. Цю ділянку було першочергово включено у програму модернізації, бо щороку тут виявляли та усували близько 10 пошкоджень. За останні 5 років – їх було 51», — зазначив Василь Деревицький, директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».

 Наразі на вулиці Спаській замінили 35% трубопроводів від запланованих понад 600м. Усі роботи і відновлення благоустрою будуть завершені до кінця серпня.

Нагадаємо, що цьогорічна програма заміни тепломереж є продовженням минулорічної. У 2019 році Київтеплоенерго замінило 130 км трубопроводів. Це зменшило тепловтрати і на 10% знизило аварійність в опалювальному сезоні 2019-2020.

Більше новин про столичний енергетичний комплекс – на Telegram-каналі Київтеплоенерго та у Facebook.

Друк