Перші платіжки в опалювальному сезоні 2021-2022: про що варто знати

Кияни отримали перші в опалювальному сезоні 2021/2022 рахунки за тепло. Включення централізованого опалення розпочалося 23 жовтня. Систему теплопостачання розгорнули за тиждень, відповідно, початок опалювального сезону для кожного столичного будинку розпочався з моменту подачі теплоносія.

В опалювальному сезоні 2021/2022 тарифи на опалення лишаються незмінними. Вартість 1 Гкал тепла, як і в минулі роки, становить 1654,41 грн (з ПДВ). Таке рішення прийнято міською владою на виконання Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води, укладеного 30 вересня.

Щоб не допустити зростання тарифів на тепло для населення, Київська міська рада також додатково виділила 2 млрд грн для закупівлі природного газу, вартість якого стрімко зростає.

Під час дії карантинних обмежень «червоної зони» КП «Київтеплоенерго» рекомендує сплачувати рахунки за опалення та гаряче водопостачання онлайн за допомогою:
— особистих кабінетів Київтеплоенерго (https://kte.kmda.gov.ua/my-cabinet/send_counters/guest_send_current_new) і Центру комунального сервісу (https://cks.com.ua/cabinet/);
— QR-коду на рахунку-повідомленні;
— електронного рахунку (https://cks.com.ua/bill);
— платіжних систем EasyPay, Portmone, Приват24 та ін.

Перевірити обсяги теплоспоживання будинку та дізнатися про його енергоефективність можна на онлайн-ресурсі: https://teplo.org.ua/, зазначивши адресу вашого будинку.

Консультації щодо нарахувань можна отримати у ЦКС:
— зателефонувавши до сall-центру за номером тел.: (044) 247-40-40;
— звернувшись на сторінку Facebook: https://www.facebook.com/cks.com.ua;
— через Skype: https://bit.ly/3oG6SmM.

Більше новин на нашому Telegram-каналі: https://t.me/kyivteploеnergo

Друк