На ярмарці вакансій КПІ Київтеплоенерго представило можливості працевлаштування для молоді

Київтеплоенерго бере участь у ярмарці вакансій одного з провідних технічних вузів України, щоб показати молоді можливості працевлаштування та побудови кар’єри в енергетичному комплексі Києва.

8-12 листопада Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» проводить ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2021». Його мета — познайомити студентів і випускників з українськими та міжнародними компаніями-роботодавцями, їх програмами з працевлаштування, стажування та проходження практики.

Під час ярмарки вакансій студенти КПІ можуть онлайн на https://careerfair.kpi.ua відвідати потужності Київтеплоенерго — одного з найбільших теплоенергетичних підприємств в Європі, дізнатися про актуальні вакансії на підприємстві та подати своє резюме. Зокрема, на ярмарку представлені інженерні спеціальності київських ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, станцій теплопостачання та котелень.

Загалом, подолання кадрового дефіциту є одним з серйозних викликів енергетики України. Для залучення молоді Київтеплоенерго ініціювало у 2020-му році проєкт «Нова генерація». Він націлений на те, щоб познайомити студентів технічних вузів зі столичною енергетикою, її перспективами розвитку та можливостями працевлаштування, подолати стереотипні уявлення про енергетику як суто чоловічу професію, забезпечити рівні можливості побудови кар’єри, незалежно від статі.

Реалізовуючи проєкт «Нова генерація», Київтеплоенерго уклало з КПІ двосторонні угоди про партнерство й співробітництво та дуальну освіту. Студенти старших курсів вишу навчаються безпосередньо на генеруючих об’єктах під керівництвом досвідчених наставників-енергетиків.

Почни кар’єру в енергетиці разом з Київтеплоенерго: https://www.facebook.com/Kariera.v.Kyivteploenergo/.

Більше новин на нашому Telegram-каналі: https://t.me/kyivteploеnergo

Друк