“Оплату комунальних послуг просимо здійснювати в онлайн-режимі, а пільговий період продовжуємо до 30-го числа”, – Петро Пантелеєв, заступник голови КМДА

Оплату комунальних послуг наполегливо радимо здійснювати в онлайн-режимі, щоб уникнути скупчення людей в банківських та поштових відділеннях, в умовах небезпеки поширення коронавірусної інфекції. Оплатити комунальні послуги, не виходячи з дому, можна за допомогою особистих кабінетів на сайтах муніципальних підприємств «Центр комунального сервісу» (ЦКС) – https://cks.com.ua та «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (ГІОЦ) – https://www.gioc.kiev.ua/. Також онлайн платежі можна зробити на сайтах банківських установ та за допомогою низки платіжних сервісів. Про це під час сьогоднішнього пресбрифінгу щодо обмежувальних заходів в Києві повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

«Зараз період оплати комунальних послуг. Ми продовжуємо пільговий період до 30-го числа. Наполегливо радимо перейти на оплату онлайн. На сьогодні є широкий вибір сервісів, де можна оплатити комунальні послуги, не виходячи з дому. Велике прохання до тих, хто уже сплачує онлайн: в особистому кабінеті ви можете зареєструвати кілька адрес і сплатити також комунальні послуги за своїх батьків, бабусь та дідусів, які ще не користуються онлайн-платежами або ще не опанували ці сервіси. На моє переконання, це найкращий спосіб уникнути черг та скупчення людей у відділеннях банків та на пошті», – пояснив Пантелеєв.

Він нагадав, що власники «Карти киянина» на сайтах ЦКС та ГІОЦ оплачують комунальні послуги без комісії.

Для киян «Центр комунального сервісу» розроблили відеоінструкцію як зареєструватись в особистому кабінеті та оплачувати спожиті комунальні послуги за кілька хвилин, не виходячи з оселі. Подивитись відео можна тут.


Друк