Київтеплоенерго замінило магістральну тепломережу на проспекті Порика під дорожнім покриттям, не зупиняючи рух транспорту

Ремонтні бригади КП «Київтеплоенерго» завершили складні роботи із заміни зношеної ділянки тепломагістралі діаметром 530 мм на Виноградарі. Складність полягала в тому, що магістраль була прокладена понад 50 років тому безпосередньо під дорожнім полотном на проспекті Василя Порика із 6-ма смугами автомобільного руху.

Щоб уникнути перекриття проспекту та ускладнення руху транспорту у столиці, ділянку довжиною 130 метрів переклали під асфальтним покриттям. Новий трубопровід проклали у спеціальні гідроізольовані футляри. Їх використовують, щоб захистити мережу від навантажень через рух транспорту в місцях з інтенсивним трафіком.

Заміна ділянки тепломережі під проспектом Василя Порика дозволить підвищити надійність постачання тепла та гарячої води для 192 будівель. Серед них – 144 житлових будинки, адміністративні споруди та заклади соціальної інфраструктури.

Нагадаємо, КП «Київтеплоенерго» готує столицю до опалювального сезону 2023-2024. Ремонтні роботи на обладнанні та тепломережах тривають у всіх районах Києва.

Друк