Київтеплоенерго готує теплоджерела до нового опалювального сезону

У Києві триває підготовка теплоджерел та теплогенеруючого обладнання до наступного опалювального сезону. Зараз ведуться ремонтні роботи на двох водогрійних котлах одного з теплоджерел, що забезпечує теплом 2,3 тис. будівель Києва.

Під час ремонту демонтуються старі та встановлюються нові елементи екранів нагріву двох пароводогрійних котлів. Це дозволить відновити номінальний коефіцієнт корисної дії. Ремонт одного котла вже завершено, на іншому ще тривають роботи.

Також тут замінять три потужні мережеві насоси. За годину кожен з них перекачує 1250 м³ теплоносія. Оскільки обладнання знаходиться в експлуатації понад півстоліття, його повністю замінять. Для цього демонтують старі насоси, зроблять новий фундамент і встановлять на нього нові. Один такий насос з двигуном важить більше 4 тонни.

Завдяки цьому ремонту підвищиться надійність теплопостачання для 700 будинків, 80 медичних і навчальних закладів та 1500 відомств.

У ході підготовки до наступного опалювального сезону на котельнях та станціях теплопостачання Києва проводиться ретельна перевірка стану інженерних мереж, димових труб, ремонтується основне та допоміжне обладнання з метою забезпечення ефективності та надійності забезпечення теплом мешканців столиці.

Друк