Київтеплоенерго вже протестувало на міцність половину тепломереж, ліквідувавши понад 700 пошкоджень

У Києві станом на 17 червня протестували на гідравлічну щільність та міцність майже 50% теплових мереж. Роботи виконують поетапно у кожній зоні теплоджерел Києва (котелень, станцій теплопостачання, ТЕЦ). Це магістральні та розподільчі трубопроводи у Печерському, Шевченківському районах, частинах Святошинського, Оболонського, Подільського, Солом’янського, Голосіївського та Дарницького районів. Ними постачається тепло для 4,3 тис. будівель міста, а саме: 2,9 тис. житлових будинків, 1 тис. відомств, 270 закладів освіти та 68 лікарень.

У рамках цьогорічної підготовки до зими вже виявили та усунули 710 пошкоджень трубопроводів, з них майже 100 – пошкодження магістральних мереж, що забезпечують теплом цілі мікрорайони.

Гідравлічні випробування – обов’язкова умова підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального відповідно до норм чинного законодавства. Вони дозволяють виявити та своєчасно усунути «слабкі» місця трубопроводів влітку та вчасно замінити пошкоджені ділянки. Так, завдяки інтенсивній підготовці до зими цього опалювального сезону у Києві сталось на 15% пошкоджень менше, ніж у минулому.

Друк