Київтеплоенерго локалізувало пошкодження теплової мережі на вулиці Симона Петлюри, яке сталось під час гідравлічних випробувань

Київтеплоенерго вже працює на місці пошкодження теплової магістралі діаметром 500 мм на вулиці Симона Петлюри в Шевченківському районі. Аварійно-відновлювальна бригада здійснює локалізацію, після чого замінить аварійну ділянку трубопроводу, пошкодження якого сталось під час проведення гідравлічних випробувань.

Гідравлічні випробування – обов’язкова умова підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону і виконуються відповідно до норм чинного законодавства. Вони дозволяють виявити та своєчасно усунути «слабкі» місця трубопроводів влітку та вчасно замінити пошкоджені ділянки. Тому подібні пошкодження, особливо на ділянках трубопроводів великого діаметру, можуть відбуватись поки триватимуть тестування.

У рамках цьогорічної підготовки до зими вже виявили та усунули 710 пошкоджень теплових мереж, з них майже 100 – пошкодження магістральних мереж, що забезпечують теплом цілі мікрорайони.

Нагадаємо, завдяки інтенсивній підготовці до зими цього опалювального сезону у Києві сталось на 15% пошкоджень менше, ніж у минулому.

Друк