На Солом’янці замінили пошкоджену ділянку тепломережі під залізничними коліями без перекриття руху потягів

У Києві енергетики продовжують усувати пошкодження, виявлені під час гідравлічних випробуваннь.

На ділянці тепломереж на Чоколівському бульварі під час випробувань було виявлено одразу декілька пошкоджень. Трубопровід діаметром 500 мм експлуатується понад 50 років.

Ділянка тепломереж проходить під залізничними коліями, якими курсують пасажирські потяги та міська електричка. Щоб відновити подачу гарячої води необхідно було замінити 150 м труб. Складність робіт полягала у тому, що виконати їх мали без зупинки руху жвавою залізничною магістраллю. Тому, фахівці Київтеплоенерго проводили заміну трубопроводів під коліями, без демонтажу полотна.

Завдяки заміні пошкодженого трубопроводу підвищиться надійність теплопостачання для 139 будівель Солом’янського району, в тому числі для 102 житлових будинків, 28 відомств та 9 навчальних закладів.

Гідравлічні випробування тепломереж – це обов’язкова умова підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону. Це передбачено Правилами з підготовки теплових господарств до осінньо-зимового періоду від 10.12.2008р. № 620/378. Так, завдяки інтенсивній підготовці до зими цього опалювального сезону у Києві сталось на 15% пошкоджень менше, ніж у попередньому.

Друк