Київтеплоенерго впроваджує міжнародні стандарти безпеки праці та охорони здоров’я

До 2022 р. КП «Київтеплоенерго» отримає сертифікат відповідності міжнародної системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці ISO 45001:2018. Мета компанії — гарантувати безпечні умови праці майже 9 тис. співробітників, профілактика нещасних випадків і професійних захворювань.

Перехід на європейську систему менеджменту є однією з ключових стратегічних цілей розвитку Київтеплоенерго у 2020-2022 роках. Протягом найближчих трьох років існуючу систему управління охороною праці приведуть у відповідність до міжнародного стандарту ISO 45001:2018 «Система менеджменту охорони здоров’я та забезпечення безпеки праці. Вимоги та керівництво до застосування», розробленого провідними фахівцями у галузі безпеки праці Міжнародної організації зі стандартизації з понад 70 країн світу.

Після цього щороку на підприємстві буде проводитися аудит інтегрованої системи менеджменту безпеки праці. Київтеплоенерго підтверджуватиме розроблені програми у сфері охорони здоров’я, інші процедури на відповідність міжнародному стандарту ISO 45001:2018.

«Наша головна корпоративна цінність — життя та здоров’я персоналу. Безпека працівників, високий рівень гігієни праці, досягнення нульового травматизму на робочих місцях є нашою метою у впровадженні міжнародних стандартів праці. Наразі сертифіковані фахівці провели діагностичний аудит діючої системи охорони праці Київтеплоенерго, за результатами якого ми розпочали роботу із впровадження міжнародних стандартів. До кінця поточного року в компанії буде сформована команда внутрішніх аудиторів по відповідності ISO 45001:2018», — повідомив Вячеслав Бінд, директор КП «Київтеплоенерго».

Нагадаємо, що КП «Київтеплоенерго» входить у трійку найбільших європейських теплогенеруючих комплексів. Цього року компанія продовжує розпочату у минулому році модернізацію енергетичного господарства столиці, заміни тепломереж, технічного переоснащення двох найбільших в Україні ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 з метою посилення конкурентоздатності на ринку електроенергії, а також підвищення рівня екологічності та енергоефективності підприємства в цілому.

Більше новин про життя столичного енергокомплексу — на Telegram-каналі Київтеплоенерго та у Facebook.

Друк