Підготовка до опалювального сезону: Київтеплоенерго провело ремонт 160 котелень  

Київтеплоенерго продовжує реалізацію цьогорічної програми ремонтів київських котелень. В ході підготовки до опалювального сезону 2020-2021 проведено поточні ремонти обладнання 160 (88 %) котелень зі 183, які обслуговує компанія.
Ремонтують котли, системи горіння, насоси, газо- й теплопроводи та інше обладнання, за допомогою якого генерується тепло.
За опалювальний сезон районні та квартальні котельні сумарно виробляють 4 млн Гкал — це 40% загального обсягу виробництва тепла в Києві.

З 10 серпня у поточний ремонт також виводять два великих теплоджерела — РК «Виноградар» та РК «Микільська Борщагівка». Сумарно ці котельні обслуговують понад 750 житлових будинків, 10 лікарняних закладів, 58 дитячих садочків та 33 школи.

Зокрема, на районній котельні «Микільська Борщагівка» встановлять засоби обліку електроенергії на 4 основних вводах живлення, замінять засувку діаметром 400мм. На районній котельні «Виноградар» замінять 8 датчиків корозії на трубопроводах, засувку аварійного підживлення діаметром 100мм, а також трубу підживлення діаметром 108мм.

Поточний ремонт РК «Микільська Борщагівка» завершать 17 серпня, а РК «Виноградар» – 21 серпня. Тоді ж планується відновити гаряче водопостачання для клієнтів.

Друк