Київтеплоенерго відремонтувало обладнання тепломереж в Солом’янському районі

Київтеплоенерго проводить заміну пошкоджених ділянок тепломереж у всіх районах Києва. Днями теплоенергетики завершили ремонтні роботи на ділянці тепломережі, яка пролягає на території Національного авіаційного університету. Це магістральний трубопровід діаметром 600 мм, ним постачається тепло для цілого мікрорайону Відрадний. Труби тут прокладені в 1962 році та за понад 60 років роботи відпрацювали свій ресурс.

Під час експлуатації на ділянці тепломережі, що знаходиться на проспекті Любомира Гузара, було виявлено три пошкодження. Два з них – на трубопроводі та одне в теплокамері. Для їх усунення на ділянці було розпочато ремонтні роботи. Аварійники замінили два пошкоджених фрагменти тепломережі. Замість старих проклали нові сталеві труби, виконали їх гідроізоляцію та утеплення. Також відремонтували засувки діаметром 400 мм в теплокамері. Усі роботи виконали за 2 дні та відновили постачання гарячої води клієнтам.

Завдяки ремонтним роботам покращиться надійність теплопостачання для 91 будівлі на Відрадному: а саме для 76 багатоповерхівок, 5 дитячих садочків, 3 лікарень та 7 відомств.

Друк