Київтеплоенерго замінило пошкоджену ділянку магістральної тепломережі у Святошинському районі

Київтеплоенерго продовжує підготовку до наступного опалювального сезону та ремонтує найбільш зношені ділянки тепломереж у всіх районах столиці. Так, у Святошинському районі на вулиці Тулузи аварійники виконали ремонт на магістральному трубопроводі. Під час гідравлічних випробувань тут було виявлено чотири пошкодження.

Магістральні мережі великого діаметру — це основна ланка процесу теплопостачання. Від їх стану залежить стабільність послуг для цілих мікрорайонів. Щоб покращити якість теплопостачання для 127 будівель, серед яких 99 багатоповерхівок, 12 відомств, 14 навчальних та 2 лікувальних заклади, було замінено частину аварійної ділянку, збудовану 43 роки тому.

Мережі переклали між двома теплокамерами. Замість пошкодженої проклали нову сталеву трубу діаметром 700 мм з гідроізоляцією та утепленням. Відновлення гарячого водопостачання у мікрорайоні планується після завершення ремонтних робіт.

Нагадаємо, випробування тепломереж на міцність та гідравлічну щільність – це обов’язкова умова підготовки теплового господарства до опалювального сезону в Україні згідно з Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378.

Друк