Підготовка Києва до зими: Київтеплоенерго завершує ремонт та заміну обладнання на теплоенергетичному об’єкті, що живить понад 5 тисяч будівель

У Києві триває підготовка теплоджерел та теплогенеруючого обладнання до наступного опалювального сезону. Станом на сьогодні комунальне підприємство «Київтеплоенерго» провело понад 90% гідравлічних випробувань на тепломережах, що дає можливість в плановому порядку ліквідувати виявлені пошкодження трубопроводів, щоб не допустити їх взимку. Також тривають ремонти та заміна обладнання на теплоджерелах.
На одному із найбільших теплоджерел, що забезпечує теплом центр Києва, триває комплекс ремонтних робіт як важливий етап після усунення гідравлічних пошкоджень теплових мереж в зоні обслуговування об’єкту.
Зокрема, на одному з мережевих насосів, що перекачує теплоносій до будинків, замінюють засувку на колекторі. Замість пошкодженої, теплоенергетики змонтували нову запірну арматуру європейського зразка.

Київтеплоенерго також проводить ремонт одного з водогрійних котлів, щоб перед початком опалювального сезону відновити ефективність роботи основного обладнання. Енергетики демонтують старі та встановлюються нові елементи фронтового та лівого екранів нагріву. Вони складаються з сотень трубок, якими циркулює та нагрівається теплоносій. Щоб відновити роботу котла, замінюють близько 3,5 км трубок. Після завершення робіт буде змонтовано нове обмурування котла, проведена профілактика пальників та іншого обладнання.

Відремонтований теплоенергетичний об’єкт забезпечуватиме взимку теплом та гарячою водою понад 5 100 будівель Києва, серед них понад 1,4 тис. житлових будинків, 90 навчальних закладів, 73 лікарні та 3,6 тис. відомств.

Друк