Київтеплоенерго: столичні ТЕЦ готуються до опалювального сезону

Київтеплоенерго готує столичні ТЕЦ до наступного опалювального сезону: буде відремонтовано 11 водогрійних котлів. Ремонтні роботи проводяться без припинення гарячого водопостачання до помешкань киян.

В ході підготовки до опалювального сезону 2020/2021 на київських теплоелектроцентралях (ТЕЦ) розпочалися ремонти основного обладнання, націлені на підвищення надійності та ефективності теплогенерації під час опалювального сезону.

Енергетики планують відремонтувати 11 водогрійних котлів на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6. Теплоелектроцентралі забезпечують теплом та гарячою водою близько 60% киян — понад 650 тис. домогосподарств восьми адміністративних районів столиці (Дарницькому, Солом’янському, Печерському, Голосіївському, Деснянському, Оболонському, Подільському та частині Шевченківського). Також ТЕЦ виробляють електроенергію для Об’єднаної енергосистеми України.

«Наразі на ТЕЦ-6 ми вже відремонтували два водогрійні котли, ще один — в ремонті. На ТЕЦ-5 роботи ведуться на одному водогрійному котлі. До кінця міжопалювального сезону буде проведено ремонт 11 водогрійних котлів на обох ТЕЦ, що дозволить нам підготувати обладнання до навантажень в ході опалювального сезону та підвищити надійність системи теплогенерації ТЕЦ в цілому», — зазначив Олександр Шевченко, директор структурного підрозділу «Київські ТЕЦ» КП Київтеплоенерго.

Довідка:
Потужності київських ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 забезпечують опаленням та гарячою водою більше ніж 60 % мешканців 8 районів столиці.
В опалювальному сезоні 2019/2020 київські ТЕЦ виробили 3,9 млн Гкал теплоенергії. За одну годину котел підігріває понад 4 тис. м³ мережевої води для забезпечення киян теплом і гарячою водою. Сумарно на 11 котлах — це майже 45 тис. кубометрів (для порівняння — це 670 залізничних цистерн).
Кожен водогрійний котел має навантаження до 180 Гкал/год із максимальною температурою мережевої води у 150 оС.

Друк