Завод “Енергія” випробував дрон для дезінфекції території

Сьогодні на сміттєспалювальному заводі “Енергія” протестували новий спосіб дезінфекції території — за допомогою дронів.
Пілотний проект Київтеплоенерго реалізує разом з українською компанією DroneUA.
Дезінфекція великих промислових площ з використанням спеціальних дронів — досить інноваційне рішення для України та Києва. Дрони широко застосовувались у Китаї під час боротьби з COVID-19. Загалом там обробили з допомогою дронів майже 200 млн кв. м у 3 тис. населених пунктів.


Дезінфекція із застосуванням дронів мінімізує контакт людей з місцями ймовірного потрапляння збудника, більш щільно покриває площу обробки, економить час. При цьому спецрозчин використовується максимально ефективно та економно.

Дрон, який сьогодні дезінфікував завод «Енергія», піднімає в повітря 16л дезрозчину за один виліт та за 10-15 хв дезінфікує територію площею до 20 тис. кв. м.

«З початку введення обмежувальних заходів на території заводу щодня проводиться ретельна дезінфекція, а персонал забезпечений усіма засобами захисту, щоб унеможливити зараження коронавірусною інфекцією. На підприємство приїжджають сміттєвози з усього Києва, тому важливо забезпечити санітарну безпеку для персоналу заводу. За допомогою дронів ми швидко обробили під’їзні дороги сміттєвозів та майданчик прийому транспорту біля бункера», — зазначив Сергій Крикун, директор сміттєспалювального заводу “Енергія”.

“Енергія” — єдиний сміттєспалювальний завод в Україні. Утилізує 25% сміття міста Києва, яке в результаті спалювання перетворюється у теплову енергію. Підприємство забезпечує теплом та гарячою водою понад 300 житлових будинків столиці. Штат заводу — близько 200 працівників.Київтеплоенерго проводить щоденну дезінфекцію об’єктів в усіх структурних підрозділах компанії. Загалом з початку карантину на ці потреби використали близько 60 тис. л дезінфікуючого розчину. На ТЕЦ, котельнях, теплових вузлах, автотранспорті щоденно задіяно понад 4 тис. оперативного персоналу.

Відео відзняте за допомогою дрону Ви можете переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=pLyylSwB3IA

Друк