«Київтеплоенерго» підтвердило відповідність безпеки праці та охорони здоров’я міжнародному стандарту

КП «Київтеплоенерго» успішно пройшло другий наглядовий аудит і підтвердило дію міжнародного сертифікату ISO 45001:2018 «Система менеджменту охорони здоров’я та забезпечення безпеки праці» на підприємстві. Цей міжнародний сертифікат у 2022 році «Київтеплоенерго» отримало першим серед комунальних підприємств столиці.

Цей аудит засвідчив успішне виконання плану впровадження міжнародного стандарту ISO 45001:2018 на 2020-2023 роки та підтвердив, що система менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці «Київтеплоенерго» відповідає міжнародно встановленим вимогам.

У структурних підрозділах підприємства стандартизовано процеси управління, встановлено критерії та контрольні точки організації роботи персоналу. Розроблено карту ідентифікації небезпек й оцінки ризиків, визначено управління ними. Для подальшого функціонування системи менеджменту понад 40 працівників «Київтеплоенерго» отримали сертифікати управління процесом ідентифікації небезпек та оцінки ризиків, а також сертифікати управління процесами аудиту.

«Безпека праці та здоров’я персоналу – один із пріоритетів роботи нашого підприємства. Особливо важливо це зараз – коли енергетика Києва під постійним прицілом ворога. Відповідність організації робочого процесу, безпеки та продуктивності праці вимогам міжнародного стандарту підтверджує ефективність нашої роботи в цьому напрямі», – зазначила заступниця директора з інвестиційної діяльності та перспективного розвитку КП «Київтеплоенерго» Юлія Орел.

Нагадаємо, що «Київтеплоенерго» є найбільшим теплопостачальним підприємством в Україні і третім за величиною в Європі. У 2023 році підприємство також отримало Сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 14001:2015 «Система екологічного управління». Це засвідчило відповідність екологічного менеджменту та стандартів підприємства міжнародним нормам, що значно суворіші за українські.

Друк