Київтеплоенерго першим серед комунальних підприємств столиці отримало міжнародний сертифікат з охорони здоров’я та безпеки праці

Відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 45001:2018 «Система менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці» засвідчує розвиток стійкої культури та безпеки праці, а також вдосконалення робочих процесів комунального підприємства.

Впровадження міжнародних стандартів праці в КП «Київтеплоенерго» тривало майже два роки. У червні 2020 р. Київтеплоенерго затвердило план поетапного впровадження міжнародної системи менеджменту та політику у сфері охорони здоров’я й безпеки праці, у якій чітко сформульований принцип: персонал — найбільша цінність підприємства, життя і здоров’я працівників є ключовим пріоритетом.

Процес впровадження вимог стандарту ISO 45001:2018 контролювали представники міжнародного органу сертифікації. Вони провели діагностичний, передсертифікаційний та сертифікаційний аудити діючої системи охорони здоров’я й безпеки праці комунального підприємства. За його результатами Київтеплоенерго першим серед комунальних підприємств столиці отримало сертифікат відповідності системи охорони здоров’я та безпеки праці новому стандарту ISO 45001:2018 «Система менеджменту охорони здоров’я та забезпечення безпеки праці». До завершення сертифікаційного циклу в 2024 році робота системи контролюватиметься за допомогою наглядових аудитів.

«Для нас сертифікація за міжнародними стандартами в сфері охорони праці — важлива подія, бо йдеться про безпеку та здоров’я людей. Водночас це важлива складова стратегії розвитку підприємства, найголовніше завдання якої полягає у модернізації енергосистеми столиці, підвищенні рівня її енергоефективності, якості послуг та сервісу. Шлях до відповідності міжнародним стандартам в сфері охорони праці тривав майже два роки. За цей час у всіх шести структурних підрозділах підприємства вдосконалювались існуючі та запроваджувались нові вимоги до організації робочого процесу, безпеки та продуктивності праці», — зазначила Юлія Орел, заступник директора КП «Київтеплоенерго».

 Нагадаємо, Київтеплоенерго є найбільшим теплопостачальним підприємством в Україні і третім за величиною в Європі. Підприємство обслуговує понад 2,7 тис. км тепломереж, дві потужні київські ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, майже 200 теплоджерел і 3 тис. теплопунктів, а також сміттєспалювальний завод «Енергія». Трудовий колектив — більш ніж 9,3 тис. працівників.

Також новини про енергетику Києва у Telegram-каналі: https://t.me/kyivteploenergo

Приєднуйтесь до нас у LinkedIn — https://bit.ly/3kDfvhC

Друк