Аварійні бригади Київтеплоенерго готові до похолодання

За даними Укргідрометцентру з 21 грудня в Києві очікується стрімке зниження температури — до -11°C вночі. Черговий персонал аварійних бригад СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» працюватиме в посиленому режимі, щоб забезпечити оперативне реагування у випадку виявлення пошкоджень тепломереж.

 У зв’язку з похолоданням КП «Київтеплоенерго» збільшує температурні параметри теплоносія на теплоджерелах (теплоелектроцентралях та котельнях) згідно з температурним графіком, що базується на температурі повітря. Для забезпечення зростаючого попиту на тепло та електроенергію підготовлені енергоблоки на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6.

Щоб забезпечити стабільну роботу київської централізованої системи теплопостачання в морозні дні, підприємство провело додаткові обстеження обладнання, контрольні заходи щодо перевірки роботи теплопунктів і теплокамер. В посилений режим роботи переведений персонал 35 аварійно-відновлювальних бригад (загалом  — 1130 працівників).

Нагадаємо, в Києві працює одна з найбільших систем централізованого теплопостачання в Європі, а КП «Київтеплоенерго» — найбільше теплопостачальне підприємство в Україні та третє за розміром в Європі. Загальна протяжність тепломереж Києва — понад 2,7 тис. км. В управлінні Київтеплоенерго знаходяться дві теплоелектроцентралі №5 і №6, майже 200 котелень та близько 3 тис. теплопунктів.

КП «Київтеплоенерго» постачає тепло до близько 15 тис. будівель міста, з яких 10 тис. житлових будинків. Забезпечує 90% потреб Києва у теплі та майже 60% — в електроенергії.

Також новини про енергетику Києва у телеграм-каналі: https://t.me/kyivteploenergo

Приєднуйтесь до нас у LinkedIn — https://bit.ly/3kDfvhC

Друк