Кошти статутного капіталу «Київтеплоенерго» спрямовуються на закупівлю техніки, ремонт мереж та підготовку до зими – в.о.директора Вячеслав Бінд

Процес завершення угоди столиці з ПАТ «Київенерго», яке тривало протягом 16 років, та передача енергетичного комплексу від приватної до комунальної власності – складна і багатоступенева робота. Процедура повернення вже відбувається, виконавцем послуги гарячого водопостачання і централізованого опалення стало комунальне підприємство «Київтеплоенерго». Про це, в інтерв’ю «Українським новинам»  повідомив в.о. директора КП «Київтеплоенерго» – В’ячеслав Бінд.

«Перехідний етап дуже складний, адже це безпрецедентна історична подія, коли найбільший в Україні енергетичний комплекс переходить від одного управителя до іншого, – повідомив Вячеслав Бінд та додав, – Вже зараз функцію підготовки до зими та забезпечення стабільного входження в опалювальний сезон виконує КП «Київтеплоенерго». (КТЕ).

«Якщо говорити конкретно про роботу комунального підприємства, то формуємо його фактично з нуля. Ми повинні сформувати ресурс підприємства, якого буде достатньо для якісного обслуговування споживачів. І враховуючи багато внутрішніх і зовнішніх моментів, що є, маємо вирішити їх протягом літнього періоду», – зауважив керівник підприємства.

На березневому пленарному засіданні Київської міської ради, депутати збільшили розмір статутного капіталу КП «Київтеплоенерго» на суму ‎1,2 млрд грн. Це гроші, які пішли на закупівлю протиаварійної техніки і обладнання, оплату енергоносіїв, закупівлю матеріалів для ремонту теплових мереж, заробітну плату робітникам, створення геоінформаційної системи інженерних мереж, тощо. Та слід розуміти, що і цього майна для оперативної та якісної роботи підприємства, яке забезпечує життєдіяльність міста буде недостатньо.

За словами керівника «Київтеплоенерго», на даний момент на роботу в підприємство перейшли близько 5 тисяч працівників «Київенерго». Після переходу ТЕЦ і заводу «Енергія» в міське управління, додасться ще близько 2,5 тис. чоловік. Частина побутовців і фінансистів, які займаються розрахунками, до 15 травня працювали в ПАТ «Київенерго» до закриття місяця або на 50% працюють у нас. Він додав, що від переходу на роботу в «Київтеплоенерго» не відмовився ніхто. Зарплата збереглася, для співробітників майже нічого не змінилося. Вони працюють на звичному обладнанні і техніці.

Друк