Питання гарячого водопостачання залежить від рішення «Нафтогазу» укласти договір із «Київтеплоенерго» – Микола Поворозник

Питання гарячого водопостачання залежить від рішення Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» укласти договір із комунальним підприємством «Київтеплоенерго». Про це заявив в ефірі телеканалу «112 Україна» перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

 

«Наразі у столиці триває процес повернення теплоенергетичного комплексу з управління ПАТ «Київенерго» в управління міста шляхом передачі об’єктів теплогенерації до комунального підприємства «Київтеплоенерго». Єдиним постачальником природнього газу на ці об’єкти є НАК «Нафтогаз України», яка наразі не укладає угоду з «Київтеплоенерго» та намагається перекласти борги «Київенерго» на нового надавача послуг», – розповів Микола Поворозник.

Він зазначив, що у цій ситуації кияни стали її заручниками та залишаються без гарячого водопостачання.

«Міська влада зверталася до «Нафтогазу» з проханням укласти угоду на постачання природного газу на об’єкти теплогенерації і паралельно вирішувати суперечливі питання у судовому порядку. Проте наразі ситуація залишається незмінною, і ми вимушені звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням надати підтримку Києву. Сподіваюсь найближчим часом ми вирішимо це питання, розділивши угоду на дві частини (перша – на постачання природного газу і друга – на визнання боргів і їх структури», – зауважив Микола Поворозник.

Друк