Завод «Енергія» готується до опалювального сезону

У рамках підготовки до нового опалювального сезону та з метою забезпечення стабільної роботи взимку завод «Енергія» виведено у плановий ремонт. Завод є частиною столичного енергокомплексу. Він забезпечує теплом та гарячою водою близько 300 багатоповерхових будинків.

Як і щороку, тут зараз проводиться перевірка обладнання, його ремонт та оновлення за необхідності. Зокрема, цього року відремонтують електрофільтр котла №1, бункер приймання твердих побутових відходів, дві бойлерні, димову трубу, проведуть чистку бункера золи, ревізію арматури, а також технічну діагностику трубопроводів і котла №4.

Окрім цього, на заводі «Енергія» завершується ремонт останнього електрофільтра, а також розпочинається великий проект зі встановлення системи хімічної очистки димових газів, як у заводів, що працюють у європейських мегаполісах.

В серпні на заводі встановили експериментальну модель установки системи хімочистки. Її основне завдання — визначити найбільш ефективний склад реагентів хімічного очищення димових газів перед будівництвом повноцінної системи. Поступове впровадження цієї системи є одним з проектів масштабної модернізації столичного енергокомплексу. Завершення проекту зі встановлення системи хімочистки заплановане на 2022-й рік. Це дозволить привести викиди підприємства у відповідність європейським екологічним нормативам Директиви ЄС 2010/75EU, які в середньому в 5 разів жорсткіші українських. На сьогодні викиди забруднювальних речовин заводу «Енергія» відповідають вимогам чинного українського законодавства і контролюються державною екологічною інспекцією та внутрішньою екологічною службою.

Нагадаємо, з 2 вересня завод «Енергія» зупинився на ремонтні роботи і призупинив роботу обладнання та спалювання твердих побутових відходів до їх завершення.

Друк