Аварійні бригади Київтеплоенерго здійснили майже 10 тисяч виїздів в міжопалювальний період

З початку міжопалювального періоду аварійні бригади Київтеплоенерго здійснили близько 10 тис. виїздів. Ремонтники виявляли та проводили локалізацію витоків теплоносія, виконували дренажні та інші технологічні роботи, усували пошкодження. Загалом тепловики ліквідували понад 6,7 тис. аварійних пошкоджень.

Цього року через введення карантинних заходів підготовка до нового опалювального сезону розпочалася більше ніж на місяць пізніше, ніж минулого року – 12 травня. Київтеплоенерго в інтенсивному графіку проводило як планові, так і аварійні ремонтні роботи на тепломережах і джерелах теплопостачання. Щоб вчасно розпочати опалювальний сезон 2020/2021 і забезпечити надійне постачання тепла у столичні багатоповерхівки усі необхідні регламентні роботи були виконані вчасно.

«Лише за 4 місяці нам вдалося підготувати теплові мережі до нового опалювального сезону. За цей період випробували на гідравлічну міцність 2,7 тис. км тепломереж, провели планові поточні ремонти 2,2 тис. теплових пунктів, відремонтували понад 550 котлів на теплоджерелах. Також не зупинялися аварійні ремонти – щодня 35 аварійних бригад усували 40-50 пошкоджень трубопроводів», – розповів Василь Деревицький, директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».

Нагадаємо, що зношеність трубопроводів у місті Києві досягає 80%. Щоб частково зупинити їх руйнацію, другий рік поспіль у столиці триває масштабна заміна зношених трубопроводів. Уже замінили 230 км тепломереж на найбільш аварійних ділянках.

Більше новин про столичний енергокомплекс — на Telegram-каналі Київтеплоенерго та у Facebook.

Друк