«Київтеплоенерго» закупило нову техніку, яка майже удвічі збільшить обсяги відновлення асфальту після аварійних розриттів та дозволить працювати при температурі -5°C

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» закупило спецтехніку, щоб пришвидшити відновлення благоустрою ділянок після усунення пошкоджень. Так, підприємство закупило термобункер, самоскид, коток та платформу для його перевезення, а також 2 спецавтомобілі.  Завдяки новій техніці обсяги відновлення ділянок (асфальтування) після аварійних розриттів у дворових проїздах збільшиться майже удвічі.

Зокрема, термобункер призначений для перевезення асфальту та асфальтобетонної суміші. Його вантажопідйомність – 6 тонн, а об’єм – 2,5  м3. При повному завантаженні  такий об’єм  дозволяє заасфальтувати 50 м2.

«Бункер обладнаний автоматичною системою підігріву, тому завдяки цьому можна буде укладати асфальт за несприятливих погодних  умов, зокрема в дощ і навіть за  температури -5 градусів. Адже при низькій температурі, термобункер підтримує всередині від 40 до 120 градусів», – зауважив Геннадій Беседін, директор СП «Автотранспорт» КП «Київтеплоенерго» .

Крім того, завдяки новому самоскиду, який призначений для перевезення піску, щебню, асфальту та бетонної крихти, можна буде відразу заасфальтувати 100 м2 .
Багатофункціональні спецаварійні автомобілі (Ford Transit) також пришвидшать роботу аварійних служб, адже  автомобіль облаштований: маслостанцією, відбійним молотком, дисковою пилкою, бензоелектростанцією, віброплитою, зварювальним генератором та додатковим освітленням.

«Раніше відновлення благоустрою здійснювали лише підрядні організації. Тепер на базі Підприємства ми створили службу, яка з допомогою нової техніки зможе також проводити ці роботи. В цьому є економія, адже проводячи асфальтування своїми силами – зекономимо на 25-30% проведенні цих робіт», – пояснив  директор СП «Київські теплові мережі»  КП «Київтеплоенерего» Василь Деревицький.

Станом на 15.08.2019 асфальтне покриття після аварійних розриттів відновлено на 1052 ділянках, а це 59028 м2.

 

Друк