Київтеплоенерго виконало 98% гідравлічних випробувань, у результаті яких усунуто майже 1600 пошкоджень 

КП «Київтеплоенерго» продовжує активно готуватися  до опалювального сезону.  Зокрема, сьогодні вже на 98% завершено проведення гідравлічних випробувань тепломереж, під час яких виявлено 1796 пошкоджень, з яких вже усунуто  – 1589, інші – знаходяться в роботі.

За словами директора структурного підрозділу «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго»  Василя Деревицького, дуже важливо, що ці слабкі й пошкоджені ділянки мереж підприємство виявило й усунуло до початку опалювального сезону.

Крім того, наразі Київтеплоенерго проводить  масштабну програму з реконструкції та капітального ремонту тепломереж. З початку міжопалювального сезону уже завершені роботи на 10 об’єктах, де замінено 39 км тепломереж. Продовжуються роботи на 60 об’єктах, завершити які планують до початку опалювального сезону. Ще 26 км трубопроводів замінили на нові під час ліквідації пошкоджень. Тобто, загалом замінено 65 км найбільш зношених теплових мереж.
Також продовжуються роботи з благоустрою після  усунення пошкоджень тепломереж.

«На сьогодні  асфальтне покриття після аварійних розриттів вже відновлено на 1052 ділянках (59028 м2) та на 215 ділянках відновлена зелена зона (21147 м2). Але  завдяки нещодавно закупленій новій техніці зможемо майже удвічі збільшити обсяги відновлення асфальту після аварійних розриттів», – зазначив  Василь Деревицький.

Нагадаємо, щоб пришвидшити відновлення благоустрою ділянок після  усунення пошкоджень тепломереж, КП «Київтеплоенерго» закупило спецтехніку: термобункер, самоскид, коток та платформу для його перевезення, а також 2 спецавтомобілі. Завдяки новій  техніці вдасться не лише прискорити роботи з відновлення благоустрою, але й дозволить укладати асфальт за несприятливих погодних  умов, зокрема в дощ і навіть за  температури -5 градусів.

Друк