За місяць гідравлічних випробувань Київтеплоенерго усунуло 85% виявлених пошкоджень тепломереж

Більш ніж 700 пошкоджень виявили в Києві під час гідравлічних випробувань тепломереж. 85% цих пошкоджень вже усунено аварійними бригадами Київтеплоенерго, а споживачам відновлено гаряче водопостачання.

Гідравлічні випробування цього року розпочалися майже на місяць пізніше через обмежувальні заходи у зв’язку з COVID-19, тому роботи ведуться з посиленою інтенсивністю, щоб у максимально стислі терміни відновити гаряче водопостачання киянам.

Перелік адрес будинків, де через гідравлічні випробування тимчасово відсутнє гаряче водопостачання, — на сайті Київтеплоенерго.

Також з кінця опалювального сезону (5 квітня) виявлено понад 1,4 тис. експлуатаційних пошкоджень тепломереж, з яких вже усунено 97%.

 Система теплових мереж Києва — це понад 2,7 тис. км, 80% з яких вже  відпрацювали термін експлуатації. В середньому вік столичних мереж досягає 40-50 років. Окрім масштабної реконструкції, яка була розпочата в столиці в 2019 році, найбільший в Європі теплопостачальний комплекс потребує безперервного аварійного обслуговування. Наразі цим займаються 32 аварійні бригади Київтеплоенерго, які позмінно працюють 24/7. У середньому за добу вони усувають близько 40 пошкоджень трубопроводів.

Історично уся спецтехніка аварійних бригад базувалася на двох локаціях. Але в умовах ускладнень руху на автошляхах більш ефективним рішенням виявилася децентралізація розміщення аварійних бригад. Починаючи з минулого року аварійні бригади Київтеплоенерго розміщені на 19 майданчиках. Це посилило їх мобільність та дозволило мінімізувати час виїзду на місце пошкодження трубопроводу.

 До уваги киян!

Наголошуємо на необхідності суворо дотримуватися правил безпеки. У випадку виявлення місця провалу, витоку теплоносія на поверхню, запаровування — не наближайтеся. Повідомити про аварію на тепломережах можна за номером 15-57 або (044) 500-15-57 (з мобільного) або https://1557.kyiv.ua/login/.

Більше новин про життя столичного енергокомплексу — на Telegram-канал Київтеплоенерго https://t.me/kyivteploenergo.

Друк