За два місяці опалювального сезону до спільного зняття показань долучилися більше півтисячі киян

Впродовж опалювального сезону 2021/2022 кияни можуть спільно з Київтеплоенерго брати участь у знятті показань будинкових лічильників тепла. За два місяці цією можливістю скористалися понад півтисячі мешканців з різних районів Києва, щоб дізнатися теплоспоживання свого будинку і пересвідчитися у прозорості нарахувань за опалення.

Близько 90% житлового фонду столиці обладнано будинковими лічильниками тепла. Для клієнтів таких будинків нарахування відбуваються на основі показань будинкових лічильників. Отримані дані розподіляються між усіма його мешканцями пропорційно опалювальній площі їх квартир.

Київтеплоенерго проводить зняття показань в останню декаду кожного місяця. Щоб взяти участь у спільній фіксації показань, клієнтам необхідно залишити заявку у Центральній диспетчерській службі з питань ЖКГ 1557 за номерами (044) 500 1557 (з мобільного), 1557 (зі стаціонарного) або на сайті https://1557.kyiv.ua. Також можна звернутися листом на адресу: вул. Жилянська, 83/53 (СП «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго»).

«У зоні обслуговування Київтеплоенерго понад 10 тис. житлових будинків. І кожен клієнт має можливість пересвідчитись,  скільки тепла споживає його будинок, які дані вносяться у розрахункову відомість, на чому базуються нарахування в платіжках. З початку опалювального сезону, у листопаді та грудні 2021 року, у спільному знятті показань взяли участь понад півтисячі киян, найбільше — із Святошинського, Солом’янського і Шевченківського районів»,розповів директор СП «Енергозбут» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Костянтин Лопатін.

Як залишити заявку на участь у спільному знятті показань — у покроковій інструкції на YouTube-каналі Київтеплоенерго https://youtu.be/fpvyJtRYTSc

У Києві налічується понад 5,5 тис. будинкових лічильників з обладнаними модемами У цьому випадку показання приладів обліку передаються дистанційно, а клієнти можуть отримати дані за допомогою SMS, Viber, телефонного дзвінка або на електронну пошту.

Нагадаємо, у грудні 2021 року в будинках, де проведені заходи з енергоефективності за міськими програмами співфінансування, мешканці сплатили за опалення в середньому на 20% менше, ніж в інших будинках — близько 21 грн/м2. Дізнатися про споживання тепла будинком, порівняти дані з енергоефективними будинками можна за допомогою онлайн-сервісу — https://teplo.org.ua/.

Також новини про енергетику Києва у Telegram-каналі: https://t.me/kyivteploenergo

Приєднуйтесь до нас у LinkedIn — https://bit.ly/3kDfvhC

Друк