За добу аварійні бригади КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» ліквідували 65 пошкоджень. Без тепла лишаються 24 будівлі, підключити які планують найближчим часом

Оперативні новини зі штабу з питань опалювального сезону та ліквідації аварій на теплових мережах на чолі з Київським міським головою Віталій Кличко.
Станом на 21.11.2018 без централізованого опалення в наслідок аварійних пошкоджень лишаються 24 будівлі: з них 16 житлових будинків, 4 відомства, 3 школи, 1 садочок.

По районах міста: Голосіївський — 1 будинок, Дніпровський – 2 будинки, Подільський – 1 будинок, Святошинський — 13 будинків, Солом’янський – 2 будинки, Шевченківський — 5 будинків.

Після ліквідації аварійних пошкоджень тепломереж по вул. Жмеринській, 10а, вул. Щербаківського, 18/2 та Курбаса, 10д і 12г тепло буде подано у школи та дитячий садочок.

«Протягом останньої доби ми ліквідували масштабні пошкодження на Виноградарі. На проспекті Правди, 88 – вранці почали заповнювати магістраль на подачу централізованого опалення до 78 будинків. На вул. Маршала Гречка, 10 – також вранці подали теплоносій і повернули тепло в 43 будинки. За останню добу ми усунули 65 пошкоджень», – зазначив головний інженер СП «Київські теплові мережі» Юрій Паливода.

Але найбільш проблемними, за словами головного інженера лишаються Святошинський, Солом’янський, Шевченківський та Подільський райони.

«З травня ми переклали уже близько 30 км найбільш зношених труб, ще близько 100 км плануємо перекласти у 2019 році», — розповів Вячеслав Бінд, т.в.о. директора КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».

«До початку морозів, ми перекладали труби від «камери до камери», від теплового пункту до будинку на тих ділянках, де мережі дуже зношені. Наразі проводимо оперативний ремонт, щоб якомога швидше повернути тепло в домівки киян. Ми готувалися до труднощів перед початком опалювального сезону. Зокрема, закупили техніку. Станом на сьогодні автопарк КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» нараховує – 456 одиниць техніки. Це крани маніпулятори, екскаватори, спецаварійні та спеціалізовані автомобілі обладнані лабораторією для пошуку поривів теплотрас. Це дає можливість працювати аварійним бригадам майже у цілодобовому режимі», – зазначив Бінд.

Друк