Як Київ готують до зими: що вже зроблено, – Вечірній Київ, 11.07.2019

У Києві – активна фаза підготовки до опалювального сезону та заміна найбільш аварійних теплових мереж. В столиці вже переклали майже 29 км.

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.– Нині виконуємо масштабну програму модернізації теплових мереж і обладнання. Виділено більше 500 млн грн на заміну труб: модернізуємо 130 км до початку опалювального сезону, – сказав Пантелеєв.

У Деснянському районі, на Троєщині, замінять майже 14 км труб. Завершуються роботи на вул. Бальзака, 56-а, де ремонтується близько 1,2 км. Планується також виконати заміну на проспекті Маяковського, 24-а і 30-а, на бульварі Висоцького, 4-а.

Заміна теплокомунікацій триває на вул. Вербицького (Харківський масив). До початку опалювального сезону КП «Київтеплоенерго» перекладе понад 8 км трубопроводів, які постачають тепло і гарячу воду до 14 житлових будинків, 2 шкіл та 1 дитячого садочку.

Термін безаварійної роботи нових труб опалення – 25 років, а гарячої води – 30-40 років. Замінюють зношені мережі не по кілька метрів, а повністю – від теплового пункту до будинку, що у майбутньому допоможе зменшити тепловтрати, а також уникнути перебоїв у постачанні послуг мешканцям, а також постійних витрат на часті аварійні ремонти, розриття та відновлення асфальту.

Петро Пантелеєв нагадав, що перевірити, де триває чи планується заміна теплових мереж, можна за допомогою сервісу Карта ремонтів теплових мереж –https://kte.kmda.gov.ua/gmap.

https://vechirniy.kyiv.ua/news/yak-kyiv-hotuyut-do-zymy-shcho-vzhe-zrobleno

Друк