На заводі «Енергія» пройшла перша дитяча екскурсія!

18 липня на сміттєспалювальному заводі «Енергія» КП «Київтеплоенерго» пройшла перша пізнавальна екскурсія для дітей. Відбулася вона в рамках освітньо-екологічного проекту «Зелена енергія – чисте довкілля», який Київтеплоенерго організувало спільно з Асоціацією «Український екологічний альянс».

29 дітлахів завітали на «Енергію» і побачили на власні очі, як працює єдиний в Україні сміттєспалювальний завод! Дітям розповіли і показали як звичайні побутові відходи перетворюються на теплову енергію, що забезпечує опаленням і гарячою водою киян. Крім того, учасники екскурсії дізналися чому сміття буває небезпечним, навіщо і як його сортувати, а також що корисного можна зробити з відходів за умови їх повторного використання.

Метою проекту «Зелена енергія – чисте довкілля» є виховання в дітей культури поводження з відходами, заохочення молодого покоління сортувати сміття та піклуватися про довкілля, ознайомлення з досвідом інших європейських країн та принципами роботи єдиного в Україні сміттєспалювального заводу.

До участі в проекті запрошуються школярі 5-8 класів. Екскурсія безкоштовна. Записати дітей на екскурсію та детальніше дізнатися про умови проекту вчителі та батьки можуть за тел. 067-517-07-70 або написавши на email: [email protected]

 

Друк