Виявлене під час випробувань пошкодження тепломережі під мостом Патона локалізували

11 липня о 18:30 під час гідравлічних випробувань під мостом Патона виявлено пошкодження тепломережі. Аварійна бригада Київтеплоенерго локалізувала місце пошкодження. Наразі триває підготовка до проведення ремонтних робіт, які здійснять верхолази.

Зазначимо, що випробування тепломереж у зоні теплопостачання ТЕЦ-5, у тому числі ділянки під мостом Патона, розпочалися 5 липня. Проведення гідравлічних випробувань дозволить виявити слабкі місця трубопроводу, відремонтувати пошкоджені ділянки та підготувати тепломережу до навантажень в осінньо-зимовий період. Так, після випробувань і ремонтних робіт із залученням верхолазів в минулому році тепломережа під мостом Патона пропрацювала без пошкоджень найхолоднішу зиму за кілька останніх років.
Обов’язковість проведення щорічних випробувань визначено Правилами з підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378.

Пошкоджений магістральний трубопровід був збудований у 1962 році (59 років тому). Він забезпечує постачання тепла до близько 200 житлових будинків на Русанівці і Березняках.
Нагадаємо, за два минулі роки Київтеплоенерго провело повну реконструкцію 270 км трубопроводів.

Друк